Роман Бебех: «Маркевич без Краснікова в «Динамо» працювати не зможе»

Динамо Київ 22 Квітня, 21:11 1297
Роман Бебех: «Маркевич без Краснікова в «Динамо» працювати не зможе»     | 19-27
Футбольний коментатор каналу «2 +2» розмірковує про кандидатуру нового тренера «Динамо».

Футбольний коментатор каналу «2+2» розмірковує про кандидатуру нового тренера «Динамо».

«Маркевич без Краснікова в «Динамо» працювати не зможе», - написав Роман Бебех у своїй конференції на MatchDay.com.ua.

«Я бачу тільки два кандидати в «Динамо» - Григорчука і Кучука. Єдине питання по Григорчуку - чи зможе він працювати з мільйонерами-легіонерами? Як його сприйматиме команда? Але мені здається, він буде прогресувати, якщо йому дати київський клуб».

«Так само я за Кучука. Він любить Київ і стежить за нашим чемпіонатом. Чи зможе він працювати з дорогими гравцями? Станіславович це вже довів своєю роботою в «Локомотиві». Там Діара, Павлюченко, Ндоє - футболісти не гірші за Ідейє, Мбокані, Ленса. Це дві кандидатури, які заслуговують отримати такий шанс», - вважає Бебех.