Футбольний коментатор каналу «2+2» розмірковує про кандидатуру нового тренера «Динамо».
«Маркевич без Краснікова в «Динамо» працювати не зможе», - написав Роман Бебех у своїй конференції на MatchDay.com.ua.
«Я бачу тільки два кандидати в «Динамо» - Григорчука і Кучука. Єдине питання по Григорчуку - чи зможе він працювати з мільйонерами-легіонерами? Як його сприйматиме команда? Але мені здається, він буде прогресувати, якщо йому дати київський клуб».
«Так само я за Кучука. Він любить Київ і стежить за нашим чемпіонатом. Чи зможе він працювати з дорогими гравцями? Станіславович це вже довів своєю роботою в «Локомотиві». Там Діара, Павлюченко, Ндоє - футболісти не гірші за Ідейє, Мбокані, Ленса. Це дві кандидатури, які заслуговують отримати такий шанс», - вважає Бебех.