Як динамівці дякували вболівальникам за підтримку в матчі з «Челсі»
Динамо Київ8 Березня, 20:26 2243
Футболісти «Динамо» після вчорашнього матчу проти «Челсі» (0:3) підійшли до трибуни, де перебували українські вболівальники, щоб подякувати їм за підтримку.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив заступник головного редактора «Спорт-Експрес в Україні» Дмитро Ільченко.