Леонід Буряк: «Металіст» може обійти «Динамо»

Динамо Київ 23 Квітня, 08:22 804
Леонід Буряк: «Металіст» може обійти «Динамо»  | 19-27
Колишній тренер столичного клубу поділився думкою про боротьбу за третє місце в чемпіонаті, а також прокоментував майбутній поєдинок 20-го туру «Чорноморець» - «Динамо».

Колишній тренер столичного клубу поділився думкою про боротьбу за третє місце в чемпіонаті, а також прокоментував майбутній поєдинок 20-го туру «Чорноморець» - «Динамо».

Про матч з «Чорноморцем». - У жодному разі, «Динамо» не варто чекати легкого життя - одесити ні в чому не поступилися «Дніпру» і, впевнений, зроблять все, щоб створити проблеми і столичній команді. Киян чекає непроста боротьба за бронзу. Нинішній стан футболістів «Динамо» оптимальним ніяк не назвеш, - цитує Буряка «СЕ».

Про боротьбу за медалі. - Харків'яни просто зобов'язані включитися в боротьбу за медалі. У «Металіста» хороший календар, тому, відігравши припущенні зустрічі, команда Рахаева може обійти «Динамо».