«Проблема «Динамо» полягає в тому, що вони не можуть знайти свого тренера і вже не перший раз на тренерський місток ступає новий коуч. Якби динамівці працювали під керівництвом одного наставника довгий час, як «Дніпро», думаю, і результат був би відповідний. Часті зміни - це шлях в нікуди. Не тільки в питанні тренерів, але і в кадрових ресурсах. Команда створюється не за один місяць і, навіть, не за півроку», - цитує Матеуса dynamomania.com.
Матеус назвав головну проблему «Динамо»
Бразильський нападник дніпропетровського «Дніпра» поміркував стосовно головної проблеми київського «Динамо».