- Щасливий, що вийшов на поле проти «Челсі». Навіть не сподівався на це. Ми грали погано, вдома потрібно вигравати, - заявив Сідклей після гри.
Більше коментарів дивись в цьому відео:
- Щасливий, що вийшов на поле проти «Челсі». Навіть не сподівався на це. Ми грали погано, вдома потрібно вигравати, - заявив Сідклей після гри.
Більше коментарів дивись в цьому відео: