Ветеран київського «Динамо» Стефан Решко вважає, що після відставки Олега Блохіна столичну команду має очолити український тренер.
«На мій погляд, найкраще, щоб київське «Динамо» очолив український тренер. Тому, якщо брати наших фахівців, то найкраща кандидатура - Мирон Маркевич. Він дуже досвідчений тренер, вдумливий, культурний, спокійний. Він уміє працювати з людьми, у нього немає манії величі, як у деяких. Маркевич створив у Харкові дуже хорошу команду. Так, у нього були класні гравці, ну так і в «Динамо» вони зараз не гірше. І дуже важливо, що він патріот своєї країни», - сказав Решко в коментарі «Обозревателю».