Велика перемога п'ятьма днями раніше над «Ворсклою» 5:1 показала сильні сторони «Динамо» в атаці. Валентин Белькевич вирішив великих змін у складі не проводити, обмежившись побажаннями тренерів першої команди надати ігрову практику окремим виконавцям. Так, місця Олександра Головка та Богдана Михайличенка зайняли Євген Селін і Владислав Калитвінцев, а Романа Безуса замінив Артем Бесєдін.
Ігрові аспекти
Динамівці з перших хвилин дали зрозуміти про свої наміри привезти з Одеси три очки, заволодівши ігровою перевагою. М'яч часто доставлявся в штрафну площу довгими передачами, де надії були покладені на фактурного Артема Кравця, який вступав у єдиноборства з захисниками. Небезпечний момент був створений на 20-й хвилині, коли Кравець зіграв у «стінку» з Калитвінцевим, увійшов у штрафну і пробив прямо у воротаря.
Через кілька хвилин капітану одеситів ще раз довелося показати майстерність. Захисник Вадим Шевчук підключився до атаки і з лінії штрафного ледь не відправив м'яч у ворота. Паст правильно зайняв позицію і виручив свою команду. Гравці «Чорноморця» впевнено продовжували відбивати атаки динамівців, за нагоди проводячи контрнаступи. Селін порушив правила у 16-ти метрах від воріт, ситуацію сміливо можна назвати гольовою. Добре, що Віксич намагаючись закрутити м'яч у самий кут зі штрафного, потрапив у динамівську «стінку».
Наприкінці тайму обидві команди зменшили активність в атаках, намагаючись ловити один одного на помилках. Калитвінцев, що володіє сильним і точним ударом, пробив з 20-ти метрів - голкіпер «забрав» м'яч в самому куту воріт.
П'ятнадцятихвилинна перерва більше пішла на користь господарям. У всякому разі, грати вони стали сміливіше, все більшими силами йшли в атаку, все частіше стали пробивати по воротах. У «Динамо» поле залишив Селін, цілком можливо, завтра ми побачимо захисника у заявці першої команди.
На 60-й хвилині знову дальнім ударом перевірив надійність воротаря Калитвінцев. Мартищук, що вийшов на поле у другому таймі, команду не підвів. Через шість хвилин Кравець з семи метрів пробив вище поперечини. Немов грім серед ясного неба став для киян прохід у штрафний майданчик Луценка, якого лише ціною порушення правил зупинив Лук'янчук. Арбітр призначив пенальті , який чітко реалізував Яворський.
Прогнозовано, що повівши в рахунку одесити різко відійшли до своїх воріт, вирішивши грати на утримання. Динамівцям нічого не залишалося, як кинути всі кращі сили в атаку і спробувати хоча б звести гру до нічиї. На 74-й хвилині підопічні Белькевича подали три поспіль кутових, а вже на наступній хвилині відсвяткували забитий м'яч. Кравець з лівого флангу знайшов у штрафному майданчику вільного Цурікова, який низом відправив м'яч у дальній від себе кут воріт!
Ключовий момент
Пропущений м'яч додав динамівцям спортивну злість, зняв тягар відповідальності за безпеку своїх воріт. «Біло-сині» пішли вперед і, створивши цілу серію прекрасних моментів, ледь не вийшли вперед. Будь трохи точнішим на 84-й хвилині Полегенько, замикаючи дальню штангу, динамівці могли привезти з Одеси і три очки.
Топ-персона
Артем Кравець використовує найменшу можливість показати себе тренерам «Динамо». В Одесі нападник весь матч тримав у напрузі захист, наніс кілька ударів по воротах. Відзначитися Артем не зумів, зате віддав результативну передачу на Цурікова.
Чемпіонат U-21. 20-й тур
23.04.2014. м.Одеса, СОК «Люстдорф»
«Чорноморець» - «Динамо» - 1:1 (0:0)
«Чорноморець»: Паст (к) (Мартищук, 46), Мартиненко (Петько, 46), Курко, Потороченко, Віксич, Луценко, Какаурідзе ( Нестеренко, 69; Паламар, 82), Саблеш, Насімі (Мартян, 87), Навід, Кабаєв, Яворський.
«Динамо»: Рудько, Селін (Головко, 46), Шевчук, Лук'янчук, Калитвінцев (Михайличенко, 72), Цуріков, Чумак, Харатін, Полегенько (к), Кравець, Бесєдін.
Голи: Яворський (68, з пенальті) - Цуріков (75).
Попереджені: Луценко (32), Курко (80), Петько (89) - Лук'янчук (40), Полегенько (51), Чумак (90+2).
U-21. «Чорноморець» - «Динамо»: Цуріков приносить нічию для киян
У перенесеному матчі 20-го туру молодіжного чемпіонату «Чорноморець» в Одесі приймав «Динамо».