Ультрас донецького «Металурга» стали персонами нон-грата на трибунах через проукраїнську позицію

Футбол України 23 Квітня, 16:00 817
 Ультрас донецького «Металурга» стали персонами нон-грата на трибунах через проукраїнську позицію    | 19-27
45 вболівальників донецького клубу не змогли потрапити на матч «Шахтар» - «Металург»

.

Ультрас донецького «Металурга» не були допущені на трибуни стадіону «Донбас Арени» під час матчу їх команди з земляками - футболістами «Шахтаря», повідомляє УНН з відсилкою на спортивного журналіста Владимира Зверова.

Про це вболівальники написали в листі на адресу телепередачі «Про футбол» каналу «2+2». Вони розповіли, що 19 квітня 45 відданих вболівальників донецького «Металургу», купили квитки на гостьовий сектор, прийшли повболівати за свій клуб. Але потрапити на стадіон їм не вдалось, бо охорона «Донбас Арени» не пропустила їх, мотивуючи це тим, що служба безпеки ФК «Металург» (Донецьк) відмовилась нести за них відповідальність. Після чого фанати поміняли квитки в касі на інші місця, де сидять звичайні вболівальники, проте охорона та стюарди знов відмовились їх пропускати, посилаючись вже на наказ свого керівництва. При цьому, правоохоронні органи попросили ультрас донецького «Металурга» покинути територію стадіону.

Вболівальники донецького «Металурга» звернулись до журналістів із проханням з’ясувати, з якого приводу їм заборонили вхід на стадіон, оскільки пояснення зі сторони представників свого клуба вони не отримали. Ультрас припускають, що причиною утисків є їх патріотична, проукраїнська позиція. Зате вони володіють інформацією, що їх мають намір не пропускати вже на домашній стадіон «Металурга» 27 квітня, коли донецький клуб буде приймати київське «Динамо».