Київський «Арсенал» відроджується. У неділю - перший матч.

Футбол України 23 Квітня, 18:13 800
Київський «Арсенал» відроджується. У неділю - перший матч.      | 19-27
Через півроку після розформування столичного «Арсеналу» з'явилися ентузіасти, готові відродити клуб.

Через півроку після розформування столичного «Арсеналу» з'явилися ентузіасти, які готові відродити клуб.

У неділю, 27 квітня, нова команда проведе перший офіційний матч. Починає з чемпіонату Києва, матчем проти «Локомотива». Базується під столицею - у смт Щасливе.

Прізвище тренера команди поки тримається в секреті. Відомо лише, що фахівець давно працює в структурі клубу. Планується, що «Арсенал» в майбутньому на половину буде комплектуватися зі своїх вихованців. Клуб планує створити найкращу ДЮСШ в Україні, і повернутися в професійний футбол. Про це повідомляє портал «Вести»