Головний тренер збірної України Михайло Фоменко розповів про те, яким ви він бачить майбутнє Сергія Реброва на посаді поки що виконуючого обов'язки головного тренера «Динамо».
- З Сергієм я знайомий як ніхто інший. Він з'явився в «Динамо», коли я там працював. Він тоді починав грати і у нього непогано виходило. Я думаю, що у тренерській діяльності у нього вийде ще краще.
- Існує така думка, що з хорошого гравця не завжди виходить хороший тренер. Ви говорите, що у Реброва вийшло б...
- Я думаю, що це йому не загрожує.
- Які його якості сильні як гравця, як тренера, як людини?
- Він цілеспрямований хлопець, з характером. А що ще потрібно? Досвід він вже отримав, працюючи помічником. А зараз він почне сам працювати.