Вацко: «Ми повинні подякувати Олегу Володимировичу»

Динамо Київ 23 Квітня, 19:43 1149
Вацко: «Ми повинні подякувати Олегу Володимировичу»  | 19-27
Телекоментатор Віктор Вацко прокоментував відставку Олега Блохіна.

«Потрібно запитати: «А що вийшло у Блохіна?» Одна справа, коли ти тренер збірної, коли гравці приїжджають на 2-3 дні і потрібно бути хорошим мотиватором і психологом. Об'єднати всіх і підвести до спільного знаменника, підготувати до гри. Інша справа - тренер клубної команди. І зараз Блохін відчув всі тонкощі роботи клубним тренером. Клубу, де не було єдиного цілого, де був прекрасний набір індивідуальностей, але потрібно було підбивати всіх до єдиного знаменника. Де одні ображаються на інших, так як хочуть більше грати», - пояснив різницю аналітик.

«Дев`яносто відсотків тренерів в УПЛ погодяться на умови в «Динамо». Суркіс дав все і в цьому я не сумніваюся», - зазначив Вацко в прямому ефірі ТК «Футбол 1».

«У кожного може не виходити. Але ми все одно повинні подякувати Олегу Володимировичу. Те, що він намагався і у нього динамівське серце, не викликає сумніву», - подякував легенді журналіст.