Полузащитник «Динамо» Беньямин Вербич приступил к тренировкам после того, как выбыл из строя, заболев ангиной.
Посилання скопійовано
© 2013, 1927.com.uaВсі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua