Владислав Приймак: «Вся команда виконала установку тренера»

Динамо Київ 24 Квітня, 06:01 634
Владислав Приймак: «Вся команда виконала установку тренера»  | 19-27
Захисник «Динамо (U-19) Владислав Приймак поділився враженнями від перемоги над «Чорноморцем».

- Вся команда виконала установку тренера. Була і самовіддача, і контроль м'яча. Ми грали, як сказав наставник, в сучасний футбол, завдяки чому і виграли з рахунком 2:0. Також виконали завдання і зберегли ворота в недоторканності, чого не вдавалося зробити в останніх матчах.

- Ти зумів забити після розіграшу стандарту. Тренер сказав, що ви напрацьовуєте це на тренуваннях?

- Так, дійсно, на тренуваннях ми багато часу відводимо роботі над стандартними положеннями. Я, в свою чергу, просто побіг у свою зону і зробив усе, що повинен був. Востаннє я забивав в гостьовому поєдинку з «Ворсклою», коли ми також виграли 2:0.

- З чим пов'язано те, що команда втратила концентрацію в останні хвилини?

- Напевно, завчасно повірили в перемогу. Розслабилися, можливо. Подібні поєдинки завжди треба догравати до кінця. Постараємося, щоб такого більше не повторювалося.