Артем Франков: Чому ніхто не вписує автобус в герб «Реала»?

Світовий футбол 24 Квітня, 09:57 627
Артем Франков: Чому ніхто не вписує автобус в герб «Реала»?      | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» поділився своїми враженнями від вчорашнього поєдинку між «Реалом» і «Баварією» (1:0).

«Перед суперпоєдинком середи вболівальники немов видихнули хором: «Зараз ми обов'язково отримаємо компенсацію за вівторковий жах - вони постараються!»

«Цікаво, а багато хто на контрасті очікувань візьмуться розповідати, що «ось це так», а «ось те - ні»? Тобто «Реал»- «Баварія» це був поєдинок двох суперкоманд, в той час як «Атлетіко» - «Челсі» - розбирання випадкових «попаденців»? Більше того, що в середу ми побачили шедевр футбольного людства, а у вівторок - наплювати і забути?»

«Насправді, часом буває надзвичайно боляче визнати облом очікувань. Не кажучи вже про порушення загальнолюдської логіки - в першому таймі «Баварія «володіла м'ячем 75 відсотків часу, але вигравав «Реал». А як же всі пісні про автобус - адже подібне статистичне співвідношення свідчить про нього в кращому вигляді? Чому ніхто не волає про мерзотника Анчелотті і не вписує автобус в герб королівського клубу? Якось дивно і непослідовно! Всього лише будьте послідовні», - цитує Франкова MatchDay з посиланням на журнал «Футбол».