Фан-сектор донецького «Шахтаря» буде пустувати в найближчому матчі

Футбол України 24 Квітня, 18:41 922
Фан-сектор донецького «Шахтаря» буде пустувати в найближчому матчі     | 19-27
Керівництво ФК «Шахтар» вирішило покарати активних уболівальників клубу за виконання популярного хіта про Путіна.

За деякими даними, вхід на стадіон заборонили кільком фанам. Однак, така заборона стала початком бойкоту, про що розповів Football.ua один з лідерів ультрас донеччан:

«Після матчу з «Таврією» клуб вирішив діяти, і нам дісталося і за піротехніку в Харкові, і за «політичні» пісні, і за інші грішки. Але інші хлопці вирішили підтримати забанених за принципом «один за всіх, всі за одного». Тому в найближчих матчах, напевно, фан-сектор Шахтаря буде пустувати. Подивимося, як довго діятиме покарання».