Євгеній Макаренко: «М’яч добре залетів»

Динамо Київ 25 Квітня, 07:15 1019
Євгеній Макаренко: «М’яч добре залетів»   | 19-27
Захисник київського «Динамо» Євгеній Макаренко, гол якого врятував «біло-синіх» від поразки «Чорноморцю», прокоментував свій результативний постріл для телеканалу «Футбол».

«Команда суперника діяла компактно, швидко в обороні. Особливо часу не було, щоб розпоряджатися м'ячем. Так склалася ситуація, що на мій фланг перевели м'яч. Я спочатку думав подавати, але суперник був досить близько. Пішов під праву і пробив вдало. Так вийшло, що добре залетів м'яч у ворота».