Найкращий і найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Чoрноморцем»

Динамо Київ 25 Квітня, 07:20 1239
Найкращий і найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Чoрноморцем»  | 19-27
Вболівальники проголосували за найкращого і найгіршого гравців київського «Динамо» у пропущеному виїзному матчі 20-го туру УПЛ проти одеського «Чорноморця».

62,78 % з них віддали свої голоси на офіційній клубній динамівській сторінці «В КОНТАКТІ» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічіЄвгена Макаренка.

Найгіршим, на їх думку, був на полі, другий матч поспіль Александар Драгович, який отримав всього 0,38 відсотка голосів.