Віктор Вацко: «Не факт, що Блохіна терпіли занадто довго»

Динамо Київ 25 Квітня, 07:31 932
Віктор Вацко: «Не факт, що Блохіна терпіли занадто довго»  | 19-27
Коментатор телеканалу «Футбол» Віктор Вацко дав оцінку рішенню Ігоря Суркіса звільнити Олега Блохіна.

«У будь-якому клубі (і, нарешті, на будь-якому підприємстві в цілому), глобально кажучи, головну відповідальність за все несе президент. Тим більше, що не факт, що звільнення Газзаєва було помилкою (я б так не сказав). Не факт, що Блохіна терпіли занадто довго. Не факт, що Кононов або Кучук вивели б це «Динамо» на чемпіонські висоти».

«І, звичайно, у всіх невдачах команди легше звинуватити президента. І я на 100% упевнений, що під час успіху команди президента як складову тріумфу згадають в останню чергу. Якщо згадають взагалі...», - написав Віктор Вацко в своїй конференції на MatchDay.