Антонов: «Нічия з «Динамо» - теж непоганий результат»

Динамо Київ 25 Квітня, 08:55 772
Антонов: «Нічия з «Динамо» - теж непоганий результат»     | 19-27
Форвард «Чорноморця» поділився думкою після матчу з «Динамо» (1:1)

- Звичайно, в кінці завжди прикро пропускати. Але нічого, це футбол, тим він і цікавий. Ми билися і старалися. Тому, думаю, що для нас це теж непоганий результат, - цитує Антонова канал «Футбол 1»