Олег є вихованцем сумського футболу. За «біло-синіх» виступає з 2003 року. Це не просто універсальний футболіст – це один зі «стовпів» сьогоднішнього київського «Динамо». Вітаємо Олега з його персональним святом та бажаємо йому ще багато років прекрасної гри за київський клуб, щастя в особистому житті та міцного здоров`я!
