На своїй сторінці у Facebook, ультрас київського «Динамо» проанонсували те, що у спокійний час було неможливо!
«Дякуємо Путіну за це! Знову помирив непримиримих!
27.04.2014, Неділя, 16.30, Харків, пл. Конституції.
Подія, яку до цього ніхто не міг собі уявити!
Спільний марш ультрас «Металіста» з ультрас «Дніпра» за Єдину Україну!
В програмі вже всіма улюблені хіти!
Бути всім! Більше піро і української символіки!» - зазначили фанати.