Ультрас «Динамо»: «Дякуємо Путіну за це. Знову помирив непримиримих!»

Динамо Київ 25 Квітня, 16:57 1274
Ультрас «Динамо»: «Дякуємо Путіну за це. Знову помирив непримиримих!»      | 19-27
На своїй сторінці у Facebook, ультрас київського «Динамо» проанонсували те, що у спокійний час було неможливо!

На своїй сторінці у Facebook, ультрас київського «Динамо» проанонсували те, що у спокійний час було неможливо!

«Дякуємо Путіну за це! Знову помирив непримиримих!

27.04.2014, Неділя, 16.30, Харків, пл. Конституції.

Подія, яку до цього ніхто не міг собі уявити!

Спільний марш ультрас «Металіста» з ультрас «Дніпра» за Єдину Україну!

В програмі вже всіма улюблені хіти!

Бути всім! Більше піро і української символіки!» - зазначили фанати.