Португальський півзахисник «Динамо» Мігель Велозу розповів, що не збирається залишати клуб.
«Ми живемо в умовах війни і це не так легко» - розповів Велозу виданню EurasiaNet.org. «Це неналежні умови, щоб грати у футбол в даний час. Це дуже важко, коли ви бачите людей в такій ситуації, що нагадує війну, і при цьому ще змушені виходити на поле.
Деякі з моїх товаришів по команді більш залучені до ситуації. Навіть ті, хто не бере безпосередньої участі, вони все одно дуже переживають, тому що вони українці і не можуть прийняти те, що відбувається в їхній країні».
Але не дивлячись на складнощі Велозу зазначив, що йому подобається грати в Україні, і він не думає над тим, щоб покинути «Динамо»: «Я хочу залишитися тут і продовжувати свою роботу. І хочу допомогти (українцям) пережити цей неприємний момент».