Ви тут недавно у відповіді andrew_91 назвали Шеву розумником. Ви це серйозно чи як? Мені здається, що розумник в сенсі «розумний» явно не про нього, при цьому в жодному разі не хочу його образити. Шовковський, Ребров, Калитвинцев, Калиниченко - так (з того покоління гравців), але от Шева якось не тягне на розумника. Ні по його вьюхах, ні з політичних потуг. Як мені здається, типовий футболіст (в сенсі розуму), тому слабо уявляю його тренером, там мізків б побільше треба. ІМХО, звичайно
«Дурень ніколи б не зробив кар'єру в «Мілані» - саме цей сенс я вкладав, цілком життєвий. А якщо ви про ерудицію та ораторські здібності - так то інше.
А з політичних потуг... Хм. Як ви думаєте, він багато на цьому втратив ? А може, дещо придбав?», - пише Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.