Маріо Балотеллі: «Журналісти нічого не розуміють у футболі»

Світовий футбол 26 Квітня, 10:53 637
Маріо Балотеллі: «Журналісти нічого не розуміють у футболі»  | 19-27
Нападник «Мілана» Маріо Балотеллі після поразки в матчі 35-го туру чемпіонату Італії з «Ромою» (0:2) відзначив, що гра вийшла досить звичайною. Він також вступив у перепалку з журналістами після того, як його запитали про відсутність прогресу в діях самого форварда.

Нападник «Мілана» Маріо Балотеллі після поразки в матчі 35-го туру чемпіонату Італії з «Ромою» (0:2) відзначив, що гра вийшла досить звичайною. Він також вступив у перепалку з журналістами після того, як його запитали про відсутність прогресу в діях самого форварда.

- Це була звичайна гра, - наводить Sky Sport Italia слова Балотеллі. - Спочатку я не зрозумів, чому мене замінили, але потім тренер пояснив, що я виглядав не найкращим чином. Коли команда програє, то всі гравці залишаються роздратованими, тому що нікому не все одно.

Чому я не прогресую? Журналісти нічого не розуміють у футболі. Нічого, щоб задавати такі питання. Вам неприємно це чути? Мені все одно. Я - абсолютно нормальний гравець і ніколи не говорив, що я є світовою зіркою. На те, щоб досягти такого рівня, потрібен час, - цитує Балотеллі «СЭ».