Виконуючий обов'язки головного тренера «Динамо» Сергій Ребров напередодні недільного матчу 27-го туру УПЛ звернув увагу на сильні сторони донецького «Металурга».
- Ми вивчаємо кожного суперника. І донецький «Металург» - не виняток. Я передивився наш поєдинок з цією командою в першому колі. Можу сказати одне: «Металург» - сильний суперник. Ця команда грає з м'ячем, намагається комбінувати. І особливо вдало це реалізує на футбольному полі саме в домашніх матчах, - цитує Реброва dynamo.kiev.ua.