Весела вікторина під назвою «Куди ще не посилали Артема Мілевського» продовжується.
Матч 24-го туру чемпіонату України між командами першої ліги «Сталь» - «Десна»(!!!) переглядали селекціонери одного з лідерів угорського футболу, «Дьйора». Один з представників угорського футбольного клубу розповів Sport.ua про цілі свого візиту на даний матч.
- Напередодні єврокубкових турнірів керівництво нашого клубу звернуло свою увагу на Україну, де досить багато футболістів, що мають високу кваліфікацію. Ми відвідали ряд матчів за участю команд Прем'єр-ліги та першого українського дивізіону.
Наш пріоритет - футболісти атакуючого плану з українським паспортом, які перебуватимуть у статусі вільного агента на момент літнього міжсезоння. Ми взяли на замітку більше десятка гравців. Кожного з них будемо вивчати персонально і за необхідності виходити на них для запрошення на перегляд.
Також не виключаємо можливості задіяти в наші ряди екс-нападника збірної України та київського «Динамо» Артема Мілевського. Ігрові характеристики Мілевського нам добре відомі. Однак по ньому ще багато питань, - зазначив представник угорського клубу.
Зазначимо, що Артем Мілевський досі залишається безробітним, а останнім клубом, де виступав Артем є турецький «Газіантепспор».