Трьох футболістів «Ниви» не пропустили на кримський півострів

Футбол України 26 Квітня, 16:31 620
Трьох футболістів «Ниви» не пропустили на кримський півострів   | 19-27
Як повідомляє офіційний сайт тернопільської «Ниви», при перетині кордону з кримського кордону, стався неприємний інцидент.

Миколу Лазорика, Ярослава Сворака та Михайла Басараба не пропустили на територію Криму.

Миколу Лазорика не пропустили через відсутність у нього паспорта, хоча наш футболіст мав посвідчення водія, яке засвідчувало його особу. Ярослав Сворак теж залишився на материку, адже не оновив фотографію у паспорті. Не гратиме проти «Титану» і Михайло Басараб. Також проблеми виникли із Тимуром Рустамовим, але у підсумку гравець поїхав у Армянськ.

Крім цього кримські прикордонники утримували автобус із футболістами тернопільського клубу впродовж 2,5 годин та провели дуже ретельний обшук кожного члена команди.