«У нас би й Неймар та Мбаппе не заграли». Реакція соцмереж на відхід Че Че

Динамо Київ 2 Квітня, 16:24 2242
«У нас би й Неймар та Мбаппе не заграли». Реакція соцмереж на відхід Че Че | 19-27
1927.com.ua зібрав думки вболівальників після переходу бразильського півзахисника Че Че з «Динамо» в «Сан-Паулу».