Нападник донецького «Металурга» розповів «Динамоманії» про майбутню гру з «Динамо».
«Це вкрай важлива гра для нас. Ми ще боремося за єврокубки. З одного боку радує відсутність провідних гравців «Динамо» - Мбокані, Ярмоленка і Макаренка, які не зіграють з нами через дискваліфікацію. Це втрати істотні для Києва. Але з іншого - у «Динамо» багато висококласних футболістів і вони постараються показати свої кращі сторони», - повідомив Мораес.