В донецькому «Металургу» зраділи втратам «Динамо»

Динамо Київ 26 Квітня, 19:13 1057
В донецькому «Металургу» зраділи втратам «Динамо»     | 19-27
Нападник донецького «Металурга» розповів «Динамоманії» про майбутню гру з «Динамо».

Нападник донецького «Металурга» розповів «Динамоманії» про майбутню гру з «Динамо».

«Це вкрай важлива гра для нас. Ми ще боремося за єврокубки. З одного боку радує відсутність провідних гравців «Динамо» - Мбокані, Ярмоленка і Макаренка, які не зіграють з нами через дискваліфікацію. Це втрати істотні для Києва. Але з іншого - у «Динамо» багато висококласних футболістів і вони постараються показати свої кращі сторони», - повідомив Мораес.