Щоб підігріти інтерес уболівальників до протистояння, «Динамо» випустило ролик, в якому закликає шанувальників команди прийти 24 квітня на НСК «Олімпійський».
Кияни вже почали реалізацію квитків, які коштують від 50 до 1000 гривень.
Щоб підігріти інтерес уболівальників до протистояння, «Динамо» випустило ролик, в якому закликає шанувальників команди прийти 24 квітня на НСК «Олімпійський».
Кияни вже почали реалізацію квитків, які коштують від 50 до 1000 гривень.