Сергій Ткаченко: «Ленс і Беланда безпардонно заробляють гроші»

Динамо Київ 27 Квітня, 07:48 1129
Сергій Ткаченко: «Ленс і Беланда безпардонно заробляють гроші»   | 19-27
Екс-півзахисник «Металурга» Сергій Ткаченко поділився прогнозом на сьогоднішній виїзний матч своєї колишньої команди проти київського «Динамо» та прокоментував ставлення окремих футболістів «Динамо» до гри.

«Не в образу сказано киянам, але в нинішньому стані «Металург» може не лише грати внічию, а й перемагати «Динамо». В нинішньому складі донеччани це зробити здатні, а 1:9 у першому колі мають слугувати додатковим подразником. У «Динамо» значні кадрові втрати. Ярмоленко – фігура майже незамінна. Відсутність Мбокані позбавляє Реброва простору для маневру в атаці. Макаренко останнім часом теж став фігурою ключовою, в Одесі він забив фантастичний гол і врятував киян від поразки. Відсутність Євгена вважаю серйозною втратою. Думаю, замість нього гратиме Селін, якому бракує ігрової практики, але який колись непогано грав зліва у складі збірної. А ось як Реброву бути з Беландою і Ленсом, сказати складно. Їхнім ставленням до гри був невдоволений ще Блохін, тепер ось в тому ж тоні висловлюється новий тренер. У мене складається враження, що Ленс і Беланда безпардонно заробляють гроші. Ставлення до українського чемпіонату в них нехлюйське. Іншими словами, ситуація в «Динамо» зараз непроста. Через те схильний поставити на нічию, хоча бажаю перемоги динамівцям. З суто людських міркувань, бо Ребров мені імпонує і як людина, і як колишній гравець. Хочу, щоб у Сергія все склалося й у тренерській роботі, - цитує Ткаченка UA-Футбол.