Вчора ввечері київське «Динамо» взяло курс на Донецьк, щоб провести матч з місцевим «Металургом». Делегація столичного клубу виглядала дещо осиротілою: на гру з різних причин не полетіли Ярмоленко, Мбокані, Макаренко, Велозу і Хачеріді.
У даних обставинах Ребров вирішив взяти в Донецьк молодих Калітвінцева і Цурікова, а також Кравця, - повідомляє «Террикон».