Анатолій Бишовець: «Київське «Динамо» дуже близьке мені за менталітетом»

Динамо Київ 27 Квітня, 10:17 1081
Анатолій Бишовець: «Київське «Динамо» дуже близьке мені за менталітетом»  | 19-27
Колишній футболіст київського «Динамо» і тренер Анатолій Бишовець зробив вибір між «Манчестер Юнайтед» і київським «Динамо».

Колишній футболіст київського «Динамо» і тренер Анатолій Бишовець зробив вибір між «Манчестер Юнайтед» і київським «Динамо».

- Критичні ситуації зараз, наприклад, в «Манчестер Юнайтед» і в київському «Динамо». Україна вам, зрозуміло, ближче. Зате Англія - престижніше. Який клуб ви б обрали для роботи?

- Складний вибір. Київське «Динамо» - це і правда дуже близьке мені за менталітетом. Я думаю, що такий варіант можна розглядати. Що стосується «Манчестера», то тут є певні моменти, які є випробуванням на відвагу. Тут треба зважитися. Зважитися, щоб взятися і впоратися. Я згадую португальську команду «Марітіму» - до мого приходу вона відчувала великі проблеми. Але ми виправили становище, і якби «Марітіму» весь сезон провів на такому рівні, можна було б поборотися за призи, - цитує трненра «Євроспорт».