У центрі Києва невідомі залишили послання Ахметову. ФОТО

Футбол України 27 Квітня, 13:17 2080
У центрі Києва невідомі залишили послання Ахметову. ФОТО   | 19-27
На будівлі ЦУМу залишили кілька запитань для президента донецького «Шахтаря».

У центрі Києва, на будівлі ЦУМу, реконструкцією якого займається компанія мільярдера Ріната Ахметова, невідомі залишили кілька графіті.

Жовтою, чорною та синьою фарбою на стіні написали кілька запитань: «Рінате, ти з Україною або з Кремлем?», «Рінат, ти зрадив Донбас чи продав?» а також фразу «Want to make money - first make peace», - інформує УНІАН.

Напис з'явився на тлі сепаратистських провокацій, які тривають на сході України, зокрема в Донецьку, де захоплено будівлю ОДА.