Анатолій Коньков розповів про своє ставлення до «Динамо» та «Шахтаря»

Динамо Київ 27 Квітня, 18:56 917
Анатолій Коньков розповів про своє ставлення до «Динамо» та «Шахтаря»    | 19-27
Президент ФФУ, в інтерв'ю програмі «В гостях у Дмитра Гордона», розповів за кого вболіває у протистоянні «Динамо» - «Шахтар»:

Президент ФФУ, в інтерв'ю програмі «В гостях у Дмитра Гордона», розповів за кого вболіває у протистоянні «Динамо» - «Шахтар»:

- Я взагалі зараз перестав вболівати за когось. Я вболіваю за футбол. Коли «Динамо» показує хорошу гру, вони для мене найкраща команда в світі. Коли «Шахтар» показує хорошу гру - для мене він найкращий у світі.

Коли вони грають між собою, то навпіл не розріжеш. Звичайно, десь є симпатії, антипатії з якихось питань. Але це дві рідні команди, - розповів Коньков.