В.О. головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребов в ефірі програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» поділився враженнями від матчу в Донецьку та розповів про подальші перспективи своєї команди.
- Сергію, яким буде ваш коментар щодо сьогоднішньої гри? Чи стала відсутність Ярмоленка, Мбокані та інших гравців ключовим моментом у матчі?
- Ключовою стала нереалізація тих моментів, які були в нас сьогодні у другому таймі. «Металург» реалізував свої шанси, а ми, на жаль, ні. А говорити про те, що хтось був відсутній - ні до чого. Команда бігла, намагалася забити. Звичайно, ті гравці, які грали через два дні на третій, трохи втомилися. Потрібно реалізовувати свої моменти.
- Ви фактично «заскочили у потяг», що мчить на швидкості. Що ви бачите для себе, як для виконуючого обов'язки головного тренера? Які складності на даному етапі?
- Хлопцям важко психологічно - результату немає, а для «Динамо» результат - це найголовніше. Гра, звичайно, це добре, але результат також дуже важливий.
- Фактично, три матчі за тиждень випали на вашу долю. Скажіть, у вас вистачає часу на те, щоб готувати команду тактично під кожного суперника, чи лише на відновлення після тяжких матчів?
- Звичайно, часу не вистачає, але нічого не зробиш. До гри з «Чорноморцем» час є - будемо намагатись підготуватися більш ретельно та більш серйозно.
- Як ви вважаєте, «Динамо» вже втратило шанси посісти третє місце у чемпіонаті чи все ще у ваших руках? Адже «Металіст» сьогодні переміг «Дніпро»..
- Тепер не все у наших руках, але ми будемо намагатися робити все, що залежить від нас.
Віктор Леоненко задає питання:
- Мені залишається тільки побажати тобі, Сергію, вгадувати із стартовим складом. За тури, що залишилися, вже нічого не зміниш. Нехай готуються до «Чорноморця», а третє місце чи п'яте, думаю, зараз вже не є великою різницею.
- Я не думаю, що для «Динамо» третє чи п'яте місце це - «не велика різниця». Для нас це велика різниця і ми повинні битися та боротися хоча б за третє місце.