Видання news.liga.net проінформувало, що у міську лікарню швидкої допомоги в Харкові доставлено вісім чоловік.
У зіткненнях між футбольними фанатами і проросійськими активістами в Харкові госпіталізовані вісім осіб. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Олександр Галацан.
«У міську лікарню швидкої допомоги доставлено вісім чоловік. Шести постраждалим медики надали допомогу на місці», - зазначив Галацан. Міліція проводить перевірку за фактом події. Затриманих поки немає.
Нагадаємо, сьогодні в Харкові, перед початком футбольного матчу між місцевим «Металістом» і «Дніпром» з Дніпропетровська, пройшла акція на підтримку єдності України, організована непримиренними раніше футбольними фанатами. Під час ходи фанатів відбулися сутички з активістами з георгіївськими стрічками.
Читайте також: На спільний марш ультрас «Дніпра» і «Металіста» напали сепаратисти. ВІДЕО