«Дякую всім шанувальникам Динамо. Хоча далеко, ви залишитеся вічно в моєму серці. Дякуємо за все. СЛАВА УКРАЇНІ!», - написав Че Че у своєму Instagram.
«Дякую всім шанувальникам Динамо. Хоча далеко, ви залишитеся вічно в моєму серці. Дякуємо за все. СЛАВА УКРАЇНІ!», - написав Че Че у своєму Instagram.