- Жуніор, як відчуваєш себе в ролі кращого бомбардира чемпіонату?
- Дуже радий, дуже добре себе почуваю. Але найголовніше, що мої м'ячі стали запорукою командного результату і забезпечили перемогу нашій команді. Дуже важливий момент сьогодні - набрані нами три очки в матчі з «Динамо».
- Перший гол можна назвати плодом награних на тренуваннях стандартів?
- Наша команда використовує різні варіації в атаці. Теж можу і про себе сказати: намагаюся підстерегти свій шанс у різних за фазах гри, шукаю різні шляхи, щоб засмутити суперника.
- Але в першому таймі кияни ці самі шляхи тобі максимально перекривали?
- Була важка гра. Мені протистояли високі захисники, це кваліфіковані виконавці. Але і «Металург» у сьогоднішньому матчі показав рівень гри, на якому грають в чемпіонаті України «Динамо і «Шахтар».
- Після того, як Калітвінцев забив у відповідь гол, пригніченого настрою у команди не відчувалося?
- Дуже важко було про щось думати в той момент. Всі думки були про те, як повернути собі перевагу в рахунку і довести гру до потрібного нам результату, - цитує Мораєса metallurg.donetsk.ua.