Форвард дніпропетровського «Дніпра» прокоментував результат матчу своєї команди проти харківського «Металіста» в 27-му турі чемпіонату України.
- Вийшла хороша гра, але результатом задоволений тільки «Металіст»... З таким ставленням до гри, яке було сьогодні, нічого не тільки думати про чемпіонство, а й розмовляти про нього. Треба все це обговорювати всередині команди, - цитує Селезньова офіційний сайт «Дніпра».
- Я не розділяю гравців на тих, хто грав, або тих, хто сидів у запасі. Є одна команда. Я зараз не говорю про конкретні особистості, я винен у тому числі.
- Мені більше подобався «Металіст» Мирона Маркевича. Так, зараз немає декількох провідних виконавців, це факт. Але свою думку я сказав.