Новачок команди Карлос де Пена позує з новою футболкою та дякую за можливість пограти в Україні.

Георгій Цитаішвілі також дякує - за підтримку в виїзному матчі з «Маріуполем».

До нього приєднується один із дебютантів першої команди «Динамо» - Денис Попов.

А вже «тертий калач» Денис Бойко тим часом вибирає додому новий диван.

Травмований Йосип Піварич відвідав із родиною кінотеатр у Загребі.

Віталій Миколенко зустрівся з друзями.

Томаш Кенджора, схоже, засумував за «Олімпійським» і підтримав стихійний флешмоб #стадіонтакстадіон.
Беньямін Вербич «заселфився» у ліфті.

Фран Соль покатав своїх іноземних друзів у київському метро...


...та відпочив із красунею-дружиною в ресторані.

А Сідклей - єдиний бразилець, який лишився в київському «Динамо», провів час із земляками з донецького «Шахтаря».