Відомий футбольний коментатор у програмі «Великий футбол» висловив власну думку стосовно тренерських успіхів наставника «Чорноморця».
- Я віддаю належне таланту цього тренера. Думаю, що кожен, хто стежить за «Чорноморцем» з періоду його виходу з Першої ліги і пригод у Прем'єр-лізі, зі мною повністю погодиться. Григорчук заслуговує компліментів і від уболівальників, і від керівництва.
- Мені б дуже хотілося, щоб в Одесі з'явилася команда-гранд, яка буде рівною «Динамо», «Дніпру», «Металісту» та «Шахтарю». Тому що Григорчук показав, що він знає, як будувати команду і, головне, вміє це робити, - цитує експерта канал «Футбол 1».