Йожеф Сабо: «В «Динамо» немає команди»

Динамо Київ 28 Квітня, 17:45 982
Йожеф Сабо: «В «Динамо» немає команди»     | 19-27
Експерт Йожеф Сабо в програмі «Футбол LIVE» розкритикував футболістів «Динамо».

- Не всі виконують свої обов'язки на футбольному полі. Аруна - некомандний, неколективний гравець. Він грає сам на себе. Він може взяти м'яч, вести його поперек, може вдарити, але він в пас не грає!

Де середня лінія у «Динамо»? Хвалена середня лінія завжди була номер один в команді! Зараз там грають 5 осіб: Вукоєвич, Сидорчук, Гусєв, Аруна, Ленс. Але їх не було видно! «Металург» проходив середину поля, як хотів. Вони все програли! Чому? Абсолютно немає відбору. Чим, наприклад, був гарний молодий Тимощук? Він грав опорного, брав на себе відбір, зустрічав атаку і контратаку противника, підстраховував своїх товаришів. Ось, чим він був цінний. Так само і Вукоєвич. Зараз Вукоєвич йде в атаку, Сидорчук йде в атаку, Аруна взагалі робить, що хоче. Немає команди! - зазначив експерт.