Футбольний менеджер Вꞌячеслав Заховайло на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook висловився з приводу тренерства Олега Блохіна.
«Блохін, як тренер, себе вже проявив. Я не буду влаштовувати «танці на кістках» і плювати йому вслід. Гравців, і того ж Ленса, купували за його схвалення. І це факт. Куплені гравці були дуже хорошого рівня, поки не потрапили у творчий процес Блохіна.
Ось інтелекту якраз йому і не вистачило. Слова («от я грав») виявилося мало переконливими для гравців. А характер у Блохіна, як би сказати, щоб не образити...
Загалом, Блохін мені не цікавий. Як фахівець, виявився «пустишкою». Я мовчав весь час, намагався потримати всіх нас киян. Але, на жаль... Тут довго не подуриш»