- Там залишилися друзі і навіть родичі, я хрестив дитину. Але, нічого - завжди можна злітати з Москви. Тепер це не міжнародний рейс.
- «Таврія» вам щось винна?
- Так.
- Яка там фінансова ситуація?
- Так собі - генеральний шукає, хто взяв би команду з усіма її боргами.
- А що спонсор «Таврії», олігарх Дмитро Фірташ?
- Йому зараз не до команди, інші проблеми, політичні, - цитує футболіста «Советский спорт».
- При всіх проблемах команда дуже гідно зіграла в Донецьку - 1:2.
- Так у нас не було великих провалів у чемпіонаті. Але коли команда стоїть на виліт, все проти неї - і фарту немає, і судді не так судять, і ноги не туди біжать. Найголовніше, незрозуміло для чого це все. Ну, зрозуміло - за гроші. Але грошей не платять. Кажуть, треба дограти чемпіонат. Але навіщо, якщо «Таврія» переїжджає до Росії? А в яку лігу переїжджає? Питань багато.