Володимир Безсонов: «Ми бажаємо жити в неподільній країні!»

Динамо Київ 29 Квітня, 10:03 1341
Володимир Безсонов: «Ми бажаємо жити в неподільній країні!»   | 19-27
Легендарний динамівець Володимир Безсонов під час відвідування з серією товариських матчів на Буковині висловив думку всіх футболістів ветеранської команди «біло-синіх»:

- Всі ми єдині в бажанні жити в незалежній, багатій та неподільній країні. Ми не потребуємо, щоб сусідні країни диктували або нав'язували нам свої умови. Українці - мудрий народ. Ми самі повинні зібратися і вирішити, як жити далі, яким шляхом йти.

За роки футбольної кар'єри я побував у всіх куточках країни. Одні говорять українською, інші російською. Ми завжди один одного розуміли, мова спілкування ніколи не була проблемою. Це абсолютно надумані речі, які відволікають людей від звичайного життя, від роботи на благо країни.