Олег Кузнєцов: «Футболісти «Динамо» не дорожать честю клубу»

Динамо Київ 29 Квітня, 17:39 952
Олег Кузнєцов: «Футболісти «Динамо» не дорожать честю клубу»     | 19-27
Заслужений тренер України, в інтерв'ю на matchday.com.ua, поділився думкою про проблеми в київському «Динамо».

Заслужений тренер України в інтерв'ю для matchday.com.ua поділився думкою про проблеми в київському «Динамо».

«Невдалі результати киян пояснюються сумою факторів, складно виділити якийсь один. Але очевидно те, що багато футболістів цієї команди втратили будь-яку мотивацію і дограють турнір абияк, напевно, тримаючи в думках чемпіонат світу чи щось ще».

«Вони не дорожать честю клубу, не розуміють, що для «Динамо» знаходитися на четвертому місці - катастрофа, і це пляма на історії команди», - сказав Кузнєцов.