Віктор Вацко про «Динамо»: «Менталітет і старі регалії ще ніхто не скасовував»

Динамо Київ 29 Квітня, 18:14 751
Віктор Вацко про «Динамо»: «Менталітет і старі регалії ще ніхто не скасовував»    | 19-27
У своїй конференції на сайті matchday.com.ua Віктор Вацко відповів на запитання вболівальників.

У своїй конференції на сайті matchday.com.ua Віктор Вацко відповів на запитання вболівальників.

Посилаючись на статтю нашого сайту 1927.com.ua/news/view/10451, один з уболівальників задав Віктору Вацко питання: «Чи тільки в тренері проблема київського «Динамо»? На що експерт відповів: «Справа у тренері в тому числі. Звичайно, всі, хто говорять про необхідність створення європейського вектора управління клубом (будь-яким - це стосується не лише Динамо), мають рацію. Тут питання лише втілення цього вектора у життя. Підозрюю, що в наших реаліях зробити це буде дуже нелегко. Менталітет і старі регалії ще ніхто не скасовував... ».