Відомий коментатор Віктор Вацко прокоментував ситуацію з легіонерами в українській Прем'єр лізі.
«Я давно висловлював свою позицію з цього питання: скасування ліміту на легіонерів, але обов'язково наявність у заявці «А» певної кількості власних вихованців. Я вважаю ліміт на легіонерів штучним обмеженням, яке особливої користі українським клубам не приносить. Все одно, він не заважає завозити сюди «футбольний сміття». І, в той же час, зараз чимало клубів зрозуміли безперспективність роботи з «лівим шлаком з-за кордону» і самі прийшли до висновку робити ставку на українських футболістів, практично не використовуючи іноземців», - пише Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay.