До роздягальні «Динамо» після матчу з «Шахтарем» завітав Володимир Кличко.

Фран Соль приїхав на матч свого колишнього клубу та тепло попрощався з вболівальниками «Віллема ІІ».
Травмований Беньямін Вербич, у свою чергу, подякував за підтримку вболівальникам «Динамо».

Микола Шапаренко з одним із тренерів академії киян.

Денис Попов - зі своєю красунею-дівчиною.

Микита Кравченко - в антуражі житлового комплексу Києва.

А Назарій Русин із друзями-динамівцями відвідав церкву на Великдень.
